Kayıt

 • Fatura Bilgileri

 • Bu alan doğrulama amaçları içindir ve değiştirilmemelidir.

ZİRVE KATILIM ÜCRETLERİ

Öğrenciler75 TL
Akademisyenler ve Kamu Çalışanları150 TL
Şirket Temsilcileri300 TL

* Zirve kayıt ücretine dahil olanlar: Öğle Yemeği, Çay-Kahve Molaları (program kataloğu, yaka kartı, kalem ve not defteri)

KAYIT POLİTİKALARI ve KOŞULLAR

1 Aralık 2014 Öncesi yapılacak olan iptal başvuruları için %50 Kayıt ücreti iadesi yapılacaktır 1 Aralık 2014 Sonrası yapılacak olan iptal başvuruları için herhangi bir ücret iadesi yapılmayacaktır.

 1. Kayıt başvuruları internet üzerinden yapılacak olup telefonla yapılan kayıtlar kabul edilmeyecektir.
 2. Bu formda yazan tüm ücretler Türk Lirası (TL) birimi iledir, TL olarak yapılacaktır. Herhangi bir kredi kartı ödemesi ya da sürşarj kaydı ifa eden kişinin sorumluluğundadır.
 3. Ödeme yapılana dek kayıt onaylanmamış sayılacaktır.
 4. İptal prosedürlerinde belirtilen maddeler dışında gerçekleşen katılmama durumunda herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.
 5. Kongre Düzenleyicileri, basım tarihinde bu formda yer alan detayların doğruluğunu teyit etme yönündeki tüm adımları atmıştır ancak koşullar gerektirdiği takdirde, program ya da hizmetlere ilişkin herhangi bir maddeyi değiştirme, çıkarma hakkını saklı tutar.
 6. Kongre Düzenleyicileri, hava koşulları, terör olayları, seyahat kısıtlamaları ya da biyolojik/sağlık sorunları dahil olmak üzere kendi kontrolleri dışında gelişen herhangi bir durum sonucunda, vaat edilen program ya da hizmetlerde iptal, aksaklık, değişiklik ya da kısıtlamalardan doğabilecek herhangi bir talep, hasar ya da masraftan sorumlu tutulamazlar.
 7. Kaydı gerçekleştiren kişilerin seyahat sigortalarını sağlık masrafları, iptal durumu ve diğer riskleri göz önünde bulundurarak ayarlamaları önerilmektedir.
 8. Kongre Düzenleyicileri ve diğer görevli personeller; temsilci ya da onların ortaklarının başına gelebilecek fiziksel yaralanma, ölüm, kayıp ya da hasara ilişkin herhangi bir talep ya da masraftan sorumlu tutulamaz.
 9. İptal prosedürleri dahil olmak üzere, çevrimiçi kayıt formunda yer alan diğer yönerge ve maddeler bu kayıt koşullarına dahildir.

Ödeme Koşulları

Online kayıt web sitesinde yer alan tüm ödemeler K.D.V içermektedir (%18).

Katılım ve kayıt bedelleri için kesilen tutarlar formda belirtilen faturalama adresine tanzim edilecektir.

Katılımcılar faturalarını etkinlik günlerinde kayıt masasından alabilirler.